Depilacja

Depilacja pastą cukrową

Aksamitnie gładka skóra po depilacji bez śladów podrażnień to gwarancja dobrego samopoczucia każdej zadbanej kobiety.

Z pastą cukrową nieestetyczne zaczerwienienia po usunięciu zbędnego owłosienia to przeszłość. Metoda depilacji, którą uważa się za jedną z nowinek kosmetycznych, jest w istocie znana i stosowana od wieków, m.in. przez kobiety Bliskiego Wschodu. Oparta o naturalne składniki formuła pasty sprawia, że po wykonaniu zabiegu skóra od razu zyskuje pożądany wygląd, jest jedwabiście gładka w dotyku i nie klei się.

Ta metoda depilacji jest niemal bezbolesna, ponieważ włos wyrywany jest zgodnie z kierunkiem wzrostu, bez naruszania naskórka. Jest też niezwykle higienicznym sposobem usuwania owłosienia, ponieważ cukier – jako naturalny konserwant – powstrzymuje rozwój bakterii. Pasta cukrowa to gwarancja skuteczności depilacji oraz długotrwałych efektów.

Włosy są usuwane wraz z cebulkami i nie łamią się podczas zabiegu.

Salon Urody i Odnowy Novatio jest jednym z nielicznych w Wielkopolsce gabinetów, które wykonują depilację cukrową całego ciała oraz intymną bikini. Wiele pań rezygnuje z depilacji intymnych miejsc w obawie przed bolesnym zabiegiem. Tymczasem pasta cukrowa pozwala uniknąć przykrych doznań podczas usuwania włosków z okolic bikini, pachwin i pozostałych.

 
Przy pomocy pasty cukrowej wykonujemy m.in. depilację francuską. W efekcie zabiegu usuwane są włoski z linii bikini i pachwin.

Głębsza od depilacji francuskiej jest tzw. depilacja brazylijska. Zabieg ten polega na usunięciu owłosienia zarówno z okolic bikini i pachwin, z części warg sromowych oraz wewnętrznej strony pośladków.

Całkowite usuniecie owłosienia z okolic intymnych – wzgórka łonowego oraz warg sromowych – to tzw. depilacja Hollywood.

Każdy z wymienionych zbiegów wykonywany przy użyciu pasty cukrowej gwarantuje efekt w postaci gładkiej skóry bez podrażnień.

Cennik depilacji pastą cukrową

« Powrót na stronę główną