Fryzjerstwo

Koloryzacja

Cennik koloryzacji włosów.

Nie wszyscy wiedzą, że Marylin Monroe była szatynką.

Do dziś jednak pozostaje symbolem blond piękności. Bo kobieta zmienną jest. I nie chodzi tu tylko o zmianę nastrojów. Kobiety lubią bowiem przeobrażenia, a jednym z najbardziej zauważalnych jest zmiana koloru włosów.

Sposób na tego rodzaju przemianę to farbowanie, baleyage, pasemka, makijaż włosów lub kontrasty. Wszystko zależy od tego, jak radykalna ma być metamorfoza.

Jeśli włosy mają zmienić kolor na inny, wybieramy farbowanie, czyli nałożenie jednego koloru farby – sztucznego pigmentu – który zastępuje nasz naturalny.

Jeśli fryzura ma być złożona z  refleksów, nie różniących się znacząco między sobą poziomami kolorów, najlepszy jest baleyage. Ten rodzaj koloryzacji to gra kolorów, dostrzegalna w świetle słonecznym. Dzięki specjalnej technice wykonywania starcza na dłużej niż tradycyjne farbowanie. Często jest najlepszym rozwiązaniem dla Pań o znacznej siwiźnie włosów.

Makijaż włosów wykonuje się preparatami, które nie naruszają trwale struktury włosów.  To pianki i tonery, zmywalne już przy pierwszym myciu. Pasma są jedno- lub wielokolorowe ,cienkie lub grube, w zależności od oczekiwanego efektu. Pozwalają na stworzenie fryzury o wyraźnych kolorach, często znacznie wyróżniającej się spośród wielu bardziej standardowych koloryzacji.

Kontrasty  można uzyskać przy użyciu większości technik koloryzacji, np. w pasmach przy zastosowaniu kolorów kontrastujących ze sobą – znacznie różniących się poziomami i odcieniami np. w technice „szydełkowej” czy panelowej.

Wszystkie zabiegi koloryzacji wykonujemy na farbach włoskiej firmy Kemon.

« Powrót na stronę główną