Kosmetyka estetyczna

Cosmelan

Nasza skóra jest jak najcenniejsze ubranie, o które należy dbać i pielęgnować je, by jak najdłużej wyglądało jak nowe.

Kiedy na ulubionej części garderoby pojawiają się trudne do usunięcia plamki lub tkanina zaczyna się przebarwiać, próbujemy ją ratować. Jeśli się nie uda, zawsze możemy kupić nową sukienkę „na otarcie łez”.

Ze skórą jest inaczej.

Ta dana jest nam na całe życie i dlatego warto zawczasu dbać o to, by jak najdłużej wyglądała promiennie i świeżo. Piegi czy brązowe plamki na skórze, często o podłożu hormonalnym, a także te wywołane np. ekspozycją na światło słoneczne, są zmorą wielu kobiet. Czasami nawet gruba warstwa podkładu nie jest w stanie poradzić sobie z tego typu przebarwieniami.

Ratunkiem dla skóry jest zabieg cosmelan.

Preparaty stosowane w trakcie terapii poprawiają koloryt cery już po kilku sesjach terapeutycznych. Zawarte w nich kwasy (kojowy, fitowy, askorbowy) oraz arbutyna i retinol, działają wybielająco, hamując jednocześnie procesy odpowiedzialne za powstawanie kolejnych przebarwień Cosmelan przywraca równowagę skórze zarówno tłustej, jak i mieszanej.

Znajdujące się w preparacie substancje, stymulujące odnowę kolagenu, mają działanie ujędrniające i odmładzające. Terapia może być przeprowadzana o każdej porze roku.

Cennik Cosmelan

« Powrót na stronę główną