Kosmetyka estetyczna

Mezoterapia bezigłowa

Odmłodzona, zregenerowana, odświeżona skóra bez zmarszczek oraz znaczna redukcja „skórki pomarańczowej” bez wcierania, wklepywania, wsmarowywania, uciskania, masowania i innego rodzaju .

Niemożliwe?

Wręcz przeciwnie, całkowicie bezbolesna i wysoce efektywna metoda na pozbycie się bruzd, zmarszczek, przebarwień oraz cellulitu to mezoterapia bezigłowa.

W efekcie zabiegu skóra jest głęboko nawilżana, naczynka uszczelniają się, a skórka pomarańczowa ulega znacznej redukcji.

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, podczas którego substancje aktywne są aplikowane śródskórnie. Preparaty lecznicze używane w trakcie zabiegu docierają za pośrednictwem fali ultradźwiękowej oraz impulsu elektroterapeutycznego do warstw skóry, do których nie jest w stanie przeniknąć żaden kosmetyk aplikowany drogą tradycyjną, ponieważ kremy czy preparaty pielęgnacyjne, nawet te najnowszej generacji, nie są w stanie dokonać tak głębokiej penetracji skóry.

Mezoterapia bezigłowa to jedyna metoda oparta na terapii skojarzonej, gdzie fala ultradźwiękowa, impuls elektroterapeutyczny oraz koktajle substancji aktywnych współtworzą efekt porównywalny z rezultatami zabiegów medycyny estetycznej.

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem o wysokiej skuteczności, a jej efekty widać już po pierwszym zastosowaniu. Jest bezpieczną, pozbawioną skutków ubocznych, metodą alternatywną dla mezotrapii igłowej.

Częstotliwość zabiegów:

  • twarz 6 -10 zabiegów co 7-10 dni
  • ciało 6 -10 zabiegów 2 razy w tygodniu

Profilaktycznie 1 raz w miesiącu.

Cennik mezoterapii bezigłowej

« Powrót na stronę główną