Lipodermologia

W poszukiwaniu doskonałej sylwetki, gładkiej i jędrnej skóry na całym ciele, wypróbowujemy wiele metod.

Dieta, trening i pojedyncze zabiegi kosmetyczne to czasami za mało, by w stosunkowo niedługim czasie osiągnąć zamierzony efekt. Czasochłonne i wymagające niemałych wyrzeczeń działania powodują, że często zniechęcamy się już na początkowym etapie naszej drogi do polepszenia wyglądu i samopoczucia.

Lipodermologia to świetny sposób na lepszą sylwetkę, znaczną poprawę wyglądu skóry (redukcja cellulitu, ujędrnienie) oraz wymodelowanie poszczególnych partii ciała.

 Zabieg wykonywany jest przy pomocy wielofunkcyjnego aparatu do masażu próżniowego wykorzystującego pompę termiczną.

Lipodermologia poprzez masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i zmniejszenie „skórki pomarańczowej”. Dzięki zabiegom z zastosowaniem urządzenia do masażu próżniowego wykonuje się także masaże relaksacyjne, dzięki którym zmniejsza się napięcie mięśni (np. karku). Stosuje się je również do masażu (vacupresury), m.in. stóp, przedramion, barków.

Urządzenie do lipodermologii wyposażone jest w pompę zakończoną obracającymi się kulkami, które rozmasowują skórę ujędrniając ją, masując i jednocześnie relaksując. Podczas zabiegu emitowane jest ciepło zwiększające skuteczność wszystkich wykonywanych działań.  Ma ono również kojący wpływ na zmęczone mięśnie w przypadku zakwasów oraz działa relaksująco i odprężająco.

Lipodermologia ma także działanie drenażowe – poprawia przepływ limfy i stymuluje wydalanie toksyn.

Lipodermologia to spektakularne i zaskakująco szybkie efekty.

Już po kilku zabiegach wygląd skóry poprawia się znacząco.

Zaleca się zastosowanie całej ich serii (ok. 10-12 zabiegów) dla osiągnięcia najlepszego efektu.

Dzięki regularnej i systematycznej pracy nad ciałem przy użyciu urządzenia do lipodermologii ubytek tkanki tłuszczowej oraz znaczna poprawa wyglądu skóry następują już po kilku tygodniach.

Cennik lipodermologii

« Powrót na stronę główną