Pielęgnacja dłoni

Manicure hybrydowy

Wizytówką nowoczesnej, zadbanej i eleganckiej kobiety są m.in. estetyczne dłonie.

Najefektowniej i najbardziej szykownie prezentują się, gdy paznokcie wyglądają nieskazitelnie – lakier lśni, jest równomiernie nałożony, nie ma smug i grudek, nie wspominając już o nieeleganckich odpryskach.

Chcąc utrzymać doskonały wygląd paznokci, trzeba by każdego dnia poświęcać im co najmniej pół godziny, tymczasem niewiele kobiet ma taki komfort.

Doskonałym sposobem na efektownie prezentujące się paznokcie jest manicure hybrydowy. Pozwala zaoszczędzić czas w codziennej bieganinie, jest także doskonałym patentem na utrzymanie świetnego wyglądu paznokci podczas dłuższego urlopu, kiedy szkoda nam czasu na wszystko inne poza relaksem i dobrą zabawą.

Manicure hybrydowy w pierwszym etapie zabiegu niczym nie różni się od manicure klasycznego. Następna faza zabiegu obejmuje nałożenie specjalnych preparatów w odpowiedniej kolejności:   baza, kolor, utwardzacz. Każda z warstw jest utwardzana promieniami UV.

W efekcie manicure hybrydowego  paznokcie wyglądają świeżo i efektownie – płytka nie jest nienaturalnie pogrubiona, lakier lśni i dobrze „leży” na paznokciu.

Żywotność manicure hybrydowego to około trzy tygodnie – lakiery stosowane w zabiegu maja bowiem dodatkowo właściwości  żelu i akrylu, które są bardziej trwałe i wytrzymałe. Zabieg nie niszczy płytki paznokcia. Usuniecie manicure hybrydowego z paznokci wymaga wizyty w salonie, ponieważ lakier jest odporny na działanie zwykłego
zmywacza do paznokci.

« Powrót na stronę główną