Pielęgnacja dłoni

one touche system

Często marzenia o pięknych dłoniach z paznokciami, których nie trzeba codziennie malować i co kilka dni opiłowywać,  niweczy perspektywa niemal dwugodzinnej wizyty u manicurzystki. Zabieg nakładania tipsów, żelu czy paznokci z akrylu daje doskonałe efekty estetyczne, należy jednak do czasochłonnych.

Metodą na piękny i naturalny wygląd dłoni osiągany w stosunkowo krótkim czasie jest One Touch. Wykonanie zabiegu zajmuje od 30 do 60 minut, w zależności od tego, czy płytkę paznokcia ma pokrywać wyłącznie warstwa w naturalnym kolorze płytki, czy też zechcemy wykonać na paznokciach manicure hybrydowy lub też One Touch ma zostać wykonany na dłuższym tipsie. Podczas zabiegu na paznokieć/tips nakładany jest bezzapachowy puder na bazie akrylu. Preparat zawiera naturalny jedwab i jest bezpieczny dla dłoni. Dla osiągnięcia pożądanego efektu nakładanych jest kilka warstw proszku. Całość utrwala się specjalnym aktywatorem w sprayu. Podczas zabiegu nie ma konieczności użycia lampy UV, chyba że wykonywany jest manicure hybrydowy.  Efekt One Touch jest absolutnie rewelacyjny.

Paznokcie wyglądają zdrowo, naturalnie i pięknie. Uzupełnianie wykonuje się w zależności od tempa wzrostu paznokcia – co 3-4 tygodnie, a sam zabieg dosztukowywania nie zabiera wiele czasu. Usuwanie manicure typu One Touch jest łatwe i nie wymaga spiłowywania. Nałożone warstwy proszku rozpuszczane są w specjalnym preparacie, dzięki czemu paznokcie nie ulegają uszkodzeniu.

« Powrót na stronę główną