Pielęgnacja stóp

Opuchnięte nogi

Nogi, nogi, nogi roztańczone, tańczą nogi, tańczą, jak szalone. Kto je ma? Właśnie ja! Każdy krok mój, to taneczne „pas”. Tak śpiewała skacząc i kręcąc piruety w filmie „Hallo, Szpicbródka” nieodżałowana Irena Kwiatkowska. Ale roztańczone nogi to nogi zdrowe i niezmęczone, a o takie coraz trudniej. Siedzący tryb życia lub praca w pozycji stojącej, lecz także wrodzone skłonności do opuchniętych i „ciężkich” nóg to główne przyczyny dolegliwości, które sprawiają, że po całym dniu nasze kończyny wołają o pomoc. Prysznic, różnego rodzaju specyfiki dostępne bez recepty to tylko nieznaczna część tego, co możemy zrobić. Prawdziwa ulga dla nóg to zabieg kosmetyczny „Heavy legs” wykonywany w gabinecie kosmetycznym.

Zabieg na opuchnięte nogi

Zabieg na „ciężkie” opuchnięte nogi polega na nałożeniu na zmęczone kończyny specjalnej maski. W preparacie tym zawarte są naturalne składniki – wyciągi z leszczyny, kasztanowca i cyprysa. Właściwości lecznicze wspomnianych roślin są znane od stuleci, a ich obecność w specyfikach wspomagających układ krążenia jest powszechna. Maska Heavy legs to szybkie, skuteczne i długotrwałe, ochładzające działanie. Już w trakcie zabiegu zmniejsza się ból związany z „ciężkością” kończyn, a efekt w postaci „lżejszych” nóg utrzymuje się przez kilka kolejnych dni. Maskę można aplikować często, a regularne korzystanie z jej świetnych właściwości ułatwi codzienne funkcjonowanie wszystkim zabieganym paniom.

W ramach zabiegu Heavy Legs proponowane jest również zastosowanie specjalnego żelu chłodzącego z zawartością mentolu. W składzie preparatu znajdują się składniki odżywcze, takie jak aminokwasy i proteiny czy witaminy: C, A i B12, które mają bardzo dobry wpływ na skórę poprzez swoje działanie tonizujące. Zawartość żywotnika lekarskiego w aplikowanym podczas zabiegu preparacie uśmierza ból, działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, ale także działa antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Konsystencja żelowa oraz mentol zawarty w specyfiku wzmagają uczucie komfortu zmęczonych nóg, które odzyskują równowagę dzięki natychmiastowej poprawie krążenia.

Heavy legs to prawdziwy relaks dla nóg!

Cennik – zabiegu Heavy Legs na ciężkie i opuchnięte nogi

« Powrót na stronę główną