Zabiegi dla mężczyzn

Pielęgnacja dłoni

Zwykło się mawiać, że buty i paznokcie świadczą o człowieku.

Kobiety zazwyczaj dbają o jedno i drugie, panowie natomiast często zapominają, że warto dobrze wyglądać od stóp do głów.  I nie pomogą pantofle na „glanc” czy efektowne lakierki, jeśli męskie dłonie – te, które ściskamy na powitanie lub trzymamy mocno w trudnych chwilach – nie są estetyczne.

Manicure męski, choć do niedawna uznawany za czynność iście niemęską i nieprzystającą płci „brzydszej”, zaczyna być popularny wśród wszystkich panów, którym zależy na dobrym wyglądzie.

Usunięcie skórek, opiłowanie paznokci i zastosowanie odżywki regenerującej paznokcie i skórę dłoni to przecież element troski o estetyczny wygląd i dobre samopoczucie.

Nawet spracowane dłonie mogą dzięki profesjonalnemu zabiegowi pielęgnacji dłoni odzyskać dawny wygląd.

Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne dla mężczyzn przy użyciu parafiny. Jej zastosowanie bardzo dobrze nawilża naskórek, wygładza go i sprawia, że ręce odzyskują ładny i zdrowy wygląd.  

Zastosowanie kolagenu w pielęgnacji dłoni to odżywienie i regeneracja wrażliwej skóry, narażonej na ciągły kontakt z czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zastosowaniu preparatu z dodatkiem kolagenu odbudowywany jest zniszczony naskórek, a skóra wygładza się i zmiękcza.

Skóra dłoni staje się elastyczna, gładka i subtelnie pachnąca dzięki pielęgnacji dłoni.

Manicure męski to również czas na chwile relaksu, których mamy coraz mniej. Wypielęgnowane dłonie to wizytówka nowoczesnego mężczyzny.

W takie dłonie dużo przyjemniej i łatwiej oddać  kobiecie swoje sprawy – te ważne, jak i te codzienne.

 

« Powrót na stronę główną