Zabiegi dla mężczyzn

Pielęgnacja stóp męska

Zastanawiające, jak wielu panów, nawet latem, nosi obuwie całkowicie przysłaniające stopy.

I choć nie mamy nic przeciwko trampkom, pantoflom czy tenisówkom, czasami aż prosi się, by palce i pięty uwolnić z okowów zabudowanych butów.

Tymczasem duża grupa panów nie daje się namówić na klapki czy sandały nawet w najgorętsze dni, a w domowym zaciszu niechętnie zdejmuje skarpetki poza sypialnią, tuż przed spaniem czy łazienką, w której biorą kąpiel.

Może panowie nie lubią swoich stóp?

Może zaniedbują je, bo wydają się mało istotne dla ich poczucia męskości, a w efekcie wstydzą się nieestetycznie przyciętych paznokci, zrogowaciałego naskórka i szorstkich pięt?

Nawet jeśli tak jest, męski pedicure przekona każdego mężczyznę, że stopy mogą wyglądać pięknie. I nie ma w tym nic uwłaczającego godności panów, bo to nie „fiokowanie się” i zabawa w Adonisa, a zwykła dbałość o część ciała, która jest równie ważna jak pozostałe.

Pedicure męski to nie tylko dbałość o gładką skórę na piętach czy wygląd paznokci. To także troska o wygodę i komfort chodzenia.

Łagodna kąpiel w solach zmiękczających, peeling oraz zastosowanie preparatów zmiękczających i nawilżających to dopiero początek. Bardzo ważne jest także usunięcie zrogowaceń, drobnych odcisków, nagniotków i zgrubień, które potrafią utrudniać codzienne chodzenie.

Męski pedicure to gwarancja zdrowego wyglądu stóp i dobrego samopoczucia na co dzień. Panowie, dbajcie zatem o swoje pięty, palce i podbicia, bo w życiu trzeba się nachodzić, a do tego przydadzą się zdrowe i zadbane stopy!

« Powrót na stronę główną