Zabiegi dla mężczyzn

Pielęgnacja twarzy

 

Paul Newman, Brad Pitt, Robert Pattison – każde pokolenie kobiet ma swojego idola.

 I wszystko dobrze, bo przecież to tylko „ciacha” ze szklanego ekranu. Tylko skąd to ukłucie, gdy ukochana, spoglądając na sceny z ulubionym aktorem, wzdycha zbyt często lub – co gorsza – cmoka z podziwem?

Tego nie można lekceważyć.

 Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o dobry wygląd. Siłownia, pływalnia, jogging to jednak nie wszystko. Ważna jest również dbałość o wygląd skóry. Bo czy Brad Pitt wyglądałby tak, jak wygląda, gdyby nie korzystał ze specjalistycznych zabiegów?

 Z całą pewnością nie!

 Ponieważ wizyty panów w salonie kosmetycznym przestały być  tabu i żaden mężczyzna nie musi pod osłoną nocy przemykać się pod ścianą do tylnego wejścia, oferta jest bardzo szeroka, a wybór kosmetyków jest tak samo duży, jak w przypadku  wszelkiego rodzaju specyfików dla pań.

  W zależności od potrzeb skóry, które ocenia się po konsultacji , proponujemy naszym panom różnego typu kuracje.

  Jeżeli skóra jest przesuszona i wymaga odświeżenia oraz poprawy kolorytu i regeneracji, zalecamy zabiegi nawilżające

 Męska cera z problemami  zostanie poddana zabiegowi oczyszczającemu i wpływającemu na zmniejszenie zmian łojotokowych.

 Jeśli natomiast skóra wymaga zabiegu spowalniającego procesy starzenia się, zaproponujemy zabieg przeciwzmarszczkowy, który spłyci bruzdki i  spowoduje, ze skóra stanie się bardziej elastyczna i jędrna.

 W naszej ofercie klienci znajdą również specjalistyczne zabiegi na przebarwienia czy cerę naczyniową.

 Subtelny  krótki  masaż twarzy, który jest zwieńczeniem wszystkich zabiegów na twarz, każdemu mężczyźnie pozwoli poczuć się po królewsku.

 

« Powrót na stronę główną