Zabiegi na okolice oczu

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

1. Botolift

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Okazuje się jednak, że ze spojrzenia da się odczytać nie tylko rodzaj naszego usposobienia, ale także to, w jakiej jesteśmy formie. Kiedy dopada nas zmęczenie, wokół oczu tworzą się tzw. „worki”, skóra powiek i okolice oczodołów ciemnieją, a zmarszczki stają się bardziej widoczne. W tej sytuacji warto zastosować botolift – innowacyjny zabieg na okolice oczu, który działa rozkurczająco na mięśnie, dając efekt zbliżony do działania botoksu.

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które chcą zlikwidować zmarszczki, bruzdy mimiczne oraz zmniejszyć i rozjaśnić “cienie pod oczami”. Jego efektem jest wyraźne odmłodzenie okolic oczu, ujędrniona i wygładzona skóra. Botolift to efektywne zmniejszenie zmarszczek, obrzęku i efektu zsinienia oraz ogólna poprawa struktury skóry.

2. Crystal Collagen Anty-Age

Opuchlizna, zmarszczki i bruzdy pod oczami, zmęczona i zszarzała cera na powiekach i w okolicy oczodołów to utrapienie wielu osób, głównie tych, które żyją w pośpiechu i ciągłym stresie. Działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, jak na przykład wielogodzinna praca przed ekranem komputera, pocieranie okolic przemęczonych oczu czy długotrwałe narażenie na działanie promieni słonecznych sprawiają, że skóra traci jędrność, zmarszczki pogłębiają się, a wokół oczu pojawia się zasinienie zwane potocznie „workami”. Aby złagodzić wymienione objawy, trzeba dostarczyć skórze odpowiednich składników, które ja zregenerują.

Doskonałe efekty zapewni w tym wypadku zabieg Crystal Collagen Anty-Age – luksusowa maska na oczy z kolagenem krystalicznym. Komponenty zawarte w preparacie na bazie kolagenu krystalicznego maja działanie przeciwzmarszczkowe. Pozostałe składniki to m.in. naturalne ekstrakty roślinne oraz witaminy.

Crystal Collagen Anty-Age ma działanie regenerujące, napinające i wygładzające. Likwiduje szkodliwe substancje z głębokich warstw skóry i stymuluje zdolność odnawiania komórek. Dzięki cennym komponentom zabieg ma działanie rozjaśniające przebarwienia, nawilżające, redukujące pory i wydzielanie sebum.

Efektem zabiegu jest odświeżenie zmęczonej cery, spłycenie zmarszczek poprzez uzupełnianie ubytków kolagenu oraz likwidację opuchlizny.

« Powrót na stronę główną