Zabiegi na twarz

Mikrodermabrazja

Doskonale wyglądająca skóra, rozświetlona twarz o zdrowym kolorze, gładka i elastyczna cera – to dążenia ludzi nowoczesnych i zadbanych.

Mikrodermabrazja diamentowa, dostępna w bogatej ofercie Salonu Urody i Odnowy Novatio, jest zabiegiem spełniającym oczekiwania wszystkich tych, którzy chcą wyglądać świeżo i emanować blaskiem, a jednocześnie pozostawać aktywnym i nie tracić czasu na niezwykle kosztowne, czasochłonne, często niekomfortowe i nie zawsze efektywne zabiegi chirurgiczne. Stosowanie mikrodermabrazji gwarantuje, że po trwającym zaledwie godzinę zabiegu natychmiast wracamy do normalnego trybu życia, nie rezygnując z pracy i codziennych zajęć. Efekty widoczne są niemal od razu. Już po pierwszym razie skóra i cera są w znacznie lepszej kondycji. Miarą skuteczności mikrodermabrazji jest zadowolenie klientów.

W Novatio wiemy już, że każdy, kto choć raz wybrał z naszej oferty tę nowoczesną usługę, od tej pory korzysta z niej cyklicznie.

Zabieg polega na stopniowym złuszczaniu naskórka za pomocą głowicy pod wysokim ciśnieniem z końcówką pokrytą kryształkami diamentu. Płynna regulacja ciśnienia pozwala dostosować głębokość zabiegu do każdego typu i segmentu skóry. Z powodzeniem stosowana jest przy wrażliwej, płytko unaczynionej skórze, jak również u osób nietolerujących peelingów chemicznych.

Mikrodermabrazja jest jedną z najskuteczniejszych nieinwazyjnych metod likwidacji przebarwień, blizn, zmarszczek, rozstępów, łojotoku i nadmiernych rogowaceń naskórka. Stosowana regularnie, z czasem daje coraz lepsze efekty i pozwala je długotrwale utrzymać.

Najczęściej wymieniane przez klientki zalety zabiegu:

  • Efekt wygładzenia i spłycenia zmarszczek,
  • Odmłodzona i rozświetlona skóra,
  • Plamy i przebarwienia jaśnieją lub zostają całkowicie wyeliminowane,
  • Zmniejszenie zmian trądzikowych, łojotoku i zaskórników,
  • Zdrowy kolor skóry, bardziej gładka i elastyczna cera.

Cennik mikrodermabrazji

« Powrót na stronę główną