Zabiegi na twarz

Peeling kawitacyjny

Dla większości z nas przetłuszczająca się i  „świecąca” cera jest prawdziwą zmorą.

Kolejne kremy, toniki i domowe terapie nie dają długotrwałych efektów, a  twarz wciąż błyszczy, do tego pełna jest nieestetycznych zaskórników i wągrów. Doskonałym sposobem na pozbycie się tego typu problemów, a jednocześnie receptą na znaczną poprawę kondycji skóry, jest całkowicie bezinwazyjny zabieg – peeling kawitacyjny.

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie za pomocą wibracji ultradźwiękami.

Podczas zabiegu wykonywany jest mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie oraz dotlenia  skórę. Peeling kawitacyjny zmniejsza ilość zanieczyszczeń na twarzy, usuwa również  nadmiar sebum z porów, minimalizując tym samym skłonność skóry do przetłuszczania się i powstawania różnego typu wykwitów.

Dodatkowo zabieg ten  poprawia nawilżenie cery, pomaga usunąć bakterie z powierzchni skóry, poprawia wymianę jonową oraz wpływa na zmniejszenie widoczności istniejących blizn. Dzięki kawitacji skóra jest przygotowana na efektywne przyjęcie różnego typu preparatów – specjalistycznych, aplikowanych w salonie (np. ampułka) oraz stosowanych w domu – kremów czy maseczek. Już jednorazowe skorzystanie z zabiegu daje zadowalające efekty. Każdy kolejny raz nadaje cerze coraz lepszy wygląd, zatem kawitację warto powtarzać raz w miesiącu. Jest całkowicie bezbolesna.

Przeciwwskazaniem dla stosowania peelingu kawitacyjnego są: ciąża, nowotwory oraz rozrusznik serca.

Cennik peelingu kawitacyjnego

« Powrót na stronę główną